Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2012, 08:10   #11
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Po pierwsze, dziwi mnie fakt, że osoba zakładająca temat sama nie wypowiedziała się w sprawie, przez co inni z łatwością uznali, że tematem jest wyśmiewanie tego rzekomego końca świata. Ja jako zwykły człowiek :P nie koniecznie z punktu widzenia rpgowca, zapewne zrobię tak. Około 20 grudnia sobie przypomnę o fakcie, po czym zacznę zajmować się z żoną dzieckiem, grać, pracować, studiować czy inne codzienne elementy życia, by potem obudzić się np 30stego, że udało mi się przetrwać kolejny koniec świata. Opis postępowania biorę chociażby z ostatniej katastrofy jaka miała nawiedzić ludzkość. Daty nie pamiętam, ale nie było to tak dawno. Mianowicie Księżyc miał się rozpaść z powodu zaburzeń pól magnetycznych bodajże i spaść na Ziemie. Jedno mnie cieszy w tych całych zapowiedziach 21 grudnia, że może po tak głośnym "końcu świata" w końcu ludzie przestaną wyciągać daty z przeszłości i nakreślać kolejnych dat jak to było dotąd.

A tak żeby podtrzymać miły i zabawny ton rozmów tutaj to dodam, że brat ma urodziny 21 grudnia także może jeśli ziemia się rozleci wieczorem to jeszcze zdążę mu złożyć życzenia

Jeśli zaś chodzi o spojrzenie rpgowca....hmmy to z tego co czytałem o wersji wydarzeń na 21 grudnia, są nikłe szanse na konkretne sprecyzowanie co może walnąć w który kontynent. Więc raz schowasz się w bunkrze to trzęsienie ziemi może Cie zawalić albo np wielka fala zalać go od zewnątrz tak, że skończysz 20 metrów pod wodą. Jak ukryjesz się w niebie np w prywatnym samolocie to rozwalą Cię pioruny i burze. Jedyna opcja to kupować bilet na stacje kosmiczną i wynieść się z ziemi
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem