Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2012, 11:20   #143
Agape
 
Agape's Avatar
 
Reputacja: 1 Agape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłośćAgape ma wspaniałą przyszłość
Coś ją atakowało, ale nie mogła zobaczyć co, nie miała więc innego wyjścia jak tylko zaufać Kinoppiemu że ją obroni i podążać w stronę domniemanej kryjówki. Śmierdzący śnieg był niepokojący, ale to że ślad prowadził przez wejście na plażę dodawało otuchy, to przecież tędy mieli iść do jaskini zanim to wstrętne królicze thulu wszystko zepsuło. A właśnie, królicze thulu znowu tam było, gapiło się na nią wyciągając rękę. Coś wskazywało? Tylko co? Nie miała pojęcia.

Glos Asza! Usłyszała go! Jak to możliwe skoro stał teraz daleko zmieniony w dzieło sztuki nowoczesnej? Może nie jest jeszcze za późno i można go uratować!

Thulu patrzyło na nią wyczekująco. Miała mu nie oddawać... Czego nie oddawać? Ah tak! Marchewka, schowała ją przecież do plecaka i zupełnie o niej zapomniała.
-Chcesz swoją marchewkę?- upewniła się- Nie mam jej, to coś- wskazała na zapełniający się wodą ślad- mi ją zabrało i mojego kolegę też.- skłamała, przecież thulu nie mogło widzieć co ma w plecaku. Ale gdyby mogło to zerknęła jeszcze na Kinoppiego porozumiewawczo żeby był gotowy do ewentualnej walki.
 
Agape jest offline