Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-01-2007, 22:37   #56
hermi
 
Reputacja: 1 hermi ma wyłączoną reputację
Zakupy były bardzo udane. Po pierwsze amulet. Także nowe ubranie było naprawdę pierwszorzędnej jakości. Jednak krawiec Lucjusza stanął na wysokości zadania. Było uszyte ze skóry nieznanego mi zwierzęcia. Materiał ten zapewniał dużą twardość i elastyczność jednocześnie i spełniał wszystkie moje wymagania. Poza tym kupiłam całą masę niezbędnych drobnostek. Oprócz moich śmiercionośnych strzał zaopatrzyłam się w kilka ciekawostek technicznych. Strzałę z przymocowaną do końca cienką, ale mocną linką mogącą utrzymać mój ciężar, strzały umożliwiające strzelanie siecią, strzały z płonącym grotem, strzały ze specjalnymi grotami do przebijania nietypowych materiałów oraz kilka gadżetów tak jak te małe kulki, które po rzuceniu eksplodują powodując błysk i masę dymu, malutki nóż oraz masę grotów, z których później sporządzę strzały. Tak przygotowana udałam się na polanę…

Na polanie zaczęła się próba. Pierwsza zgłosiła się Dhal’aLila. Jeżeli chcesz pierwsza to bardzo proszę… nie umiałam się oprzeć prośbie bardki. Byłam bardzo ciekawa jak da sobie radę moja towarzyszka, bo mimo krótkiego czasu zdążyłam już ją polubić.
 
hermi jest offline