Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2012, 19:10   #4
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Tak jak obiecałem wypowiem się choć jak AJT wie, malomówny ze mnie gość w takich kwestiach. Sesja mi się bardzo podobała. Było w niej wszystko uważam: tajemnica, śledztwo, trochę rozpierduchy. Kontakt z MG, który ma cierpliwość i dużą dozę tolerancji. Wielowątkowość, którą wprowadził sprawiła że sesja była ciekawa i zmobilizowała do ścisłej współpracy ( Niech Będzie Dzięki Zlatym Francom nareszcie).
Sam motyw debaty i to że mieliśmy wpływ na to co się dalej stanie jak dla mnie świetne posunięcie i zamysł. Tak samo jak i ten papierek co Wujaszek znalazł i trzeba było go odczytać (rozszyfrować)

AJT czy była szansa nie dopuścić do otrucia tych wszystkich możnych w karczmie?
Czy byliśmy wstanie zapobiec spaleniu naszej hacjendy czy to było z góry założone ?

A teraz żale i podziękowania (najwyżej część przestanie mnie lubić ale trudno)

Kerm fajnie że w końcu mogły nasze postacie coś razem robić ale (bez obrazy) więcej śmiałości. Czasami strasznie ciężko od Ciebie/Twojej postaci było cokolwiek wyciągnąć.

Aesh jeśli decydujesz się na grę to graj, bo wchodząc w interakcje z graczami częściowo ich uzależniasz od siebie. Wiem nie zawsze ma się czas i w ogóle ale to jakieś chociaż info. GG masz do mnie. To tak ode mnie.

Aliq twój kraś jest okey. Jak trzeba dać w mordę to da i jest konkretny. Wóz albo przewóz i to mi się podoba.

Dwójka graczy z którymi wiązałem plany (Panowie bez głupich podtekstów..) odeszło i smutno mi [a mieli zostać przekąską Filipka]

Swoją drogą AJT zastanawiam się co zrobić z Filipkiem Bo on mówi wciąż do mnie a szlachcicowi średnio pasuje latać z 1.5 metrowym pluszowym smokiem :P ... o wózeczku i cudach wychodzących z niego nie wspomnę :P

Ocena końcowa: 5+ (Smok Filipek też się pod tym podpisuje)
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem