Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2012, 19:15   #10
Pinhead
 
Pinhead's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputacjęPinhead ma wspaniałą reputację
Zasadniczo nie ma ograniczeń.
Jeżeli jednak uznam, że jakiś przedmiot jest zbyt potężny i może zagrozić równowadze gry, to zastrzegam sobie prawo veta.

Co do jakiś moich zasad, to o podejściu do testów społecznych już wspomniałem.
Ogólnie mechanikę traktuje, jako pomoc i ważny element losowy w niektórych przypadkach, a nie świętą wykładnie. Proszę się, więc nie zdziwić gdy pewne rzeczy są będą inne niż w podręcznikach.
Ci, którzy ze mną grali wiedzą, że nie ograniczam graczy, ani nie krzywdzę ich postaci w jakiś sposób, bo coś mi się uwidzi.

Dla mnie liczy się przede wszystkim klimat i fabuła, pomysłowość graczy, odgrywanie postaci i własna inicjatywa.
Jeżeli na przykład jakiś mag nie ma potrzebnego mu w tej chwili czaru, ale jakoś ujmie mnie swoim opisem, pomysłem i inicjatywą, to przeważnie jest w stanie dokonać tego, czego wedle mechaniki nigdy by nie zrobił.
Podobnie z innymi postaciami/klasami.
 
__________________
"Shake hands, we shall never be friends, all’s over"
A. E. Housman
Pinhead jest offline