Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2012, 23:17   #81
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Z ulgą przywitał starego znajomego. Naprawdę cieszył się, że go widzi.
- Kovalski, kopę lat - uśmiechnął się półgębkiem i zażartował - Czyżbym widział nowe zmarszczki?
Pogaduchy o pierdołach były czasem równie ważne, jak czysty biznes. Malachius wolał jednak nie przesadzać i nie przeciągać rozmowy.
- Stary, słuchaj, ostatnio wpadłem w mały kłopot z prawem - przyznał, lekko umniejszając całą sytuację - Złapałem się na przynętę. Problem polega na tym, że sprawdzałem sprawę u dwóch niezależnych źródeł, które do tej pory były bez zarzutu i obaj goście zapewnili mnie, że wszystko jest czyste i nie ma czym się przejmować. Muszę wiedzieć wszystko o całej trójce. Czy informatorzy zdradzili, czy może przynęta jest tak zakamuflowana, że sami dali się zrobić? - nie chciał rzucać imion dopóki Kovalski nie zgodzi się pomóc. Spróbował teżlekko ambicjonalnego podejścia żeby zaciekawić uni-informatyka, przedstawić problem jak wyzwanie. Miał nadzieję, że Kovalski da się wciągnąć w śledztwo - To jak? Pomożesz?
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline