Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2012, 15:09   #12
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
Cytat:
Czy postacie muszą być drowami ? Niekoniecznie. Inwestycja w rasę pozwalałaby na rasy inne i potężniejsze nawet. Lub słabsze. Ale lepiej jednak żeby większość była jednak drowami.
Czy muszą być złe? Hmm... myślę, że powinny choć jak ktoś by się uparł jest w końcu Eilistraee i jej kultu.
Ale wtedy miasto musiało by być multikulturowe, bo inne rasy w mieście drowów... No, nie miały by zbyt lekko.

Cytat:
Można, przyznaję że nad tym myślałem.
I wyszło mi coś takiego ... gwiazdeczki
Pomysł nie mój co prawda, ale bardzo fajny.
A nie lepiej byłoby oddzielić postać od domu? Postać tworzyłby każdy na takim samym lvlu, pewnie i nawet z taką samą kasą. Gwiazdki dawałoby się tylko dla domu.
Szczególnie jeżeli będziemy grali samymi drowami, to taki atrybut jak "rasa" będzie zupełnie niepotrzebny.

Czym się różnią wpływy od pozycji i sojuszników? Bo wydaje mi się to takim miksem tych dwóch "cech" przynajmniej po nazwie...
 
Wnerwik jest offline