Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2012, 16:41   #15
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
W przypadku drowów.
System pewnie pathfinder/3.5.
Jak kto woli, te akurat systemy są kompatybilne na tyle że można w tym przypadku stosować je zamiennie.
Na pewno nie 4.0.

W przypadku Sembii, chyba raczej 3.5 choć jeśli znajdzie się dość chętnych...pathfinder też by się nadał.

Cytat:
Ogólnie bardzo ciekawa koncepcja Fajnie by było wcielić się w kogoś z upadłego domu Obladora i stworzyć nowy dom psioniczny
Nie wiem... nie przewiduję jednak dużego udziału psioniki w drowim społeczeństwie.
Żaden z obecnych wielkich domów nie specjalizuje się w psionice, choć w każdym pewnie parę psionów się znajdzie, tak więc... gracze muszą ten dom stworzyć wydając *, no i...domem musi rządzić Matka Opiekunka (czyli gracz).

Cytat:
Ps. Chyba mogę się pożegnać z kontynuacją Przesyłki
Na obecną chwilę tak, całkiem... niekoniecznie. W zasadzie być może jak któreś z sesji które już prowadzę się zakończą, to mogę pomyśleć nad kontynuacją przesyłki.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 04-12-2012 o 17:22.
abishai jest offline