Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2012, 11:44   #56
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Alan uznał, że głodny będzie musiał trochę poczekać, i miał nadzieję że nie umrze z głodu. Najważniejszy był teraz cel misji. Nie spodziewał się jakiś większych kłopotów. Aleiz Pena wydawał się zwykłą popłuczyną, brudnym pyłkiem w kosmicznej przestrzeni, za którym nikt nie będzie tęsknił, ani nawet cieszył się z jego zniknięcia. Miał nadzieję go przechwycić, nim zrobią to "żółtki". Miał nadzieję, że nie tylko jedna osoba będzie "głodna" tego dnia.
Rano obudził Ryszarda. Automat zdążył już do tego czasu przyrządzić pyszne i pożywne śniadanie dla dwóch. Jeszcze w jego trakcie, poruszył temat dzisiejszej akcji:
- Dziś będziesz miał okazję dowieść swej wartości - zaczął - Pamiętasz część mechaniczną w której byliśmy wczoraj? Tam dzisiaj pojawi się nasz cel. - poczekał aż z Wagnera zejdzie pierwszy szok (o ile się pojawił), i spojrzeniem dał mu do zrozumienia że nie ma odwrotu. Wyjaśnił mu plan. Mówił powoli i wyraźnie:
- Plan jest taki. Pena zjawi się tam dziś o 13. Będziemy tam czekać już wcześniej. Musisz porobić za przynętę. Widziałem jak szybko biegasz. Wiem, że jesteś w stanie uciec takiemu dziadowi jak Pena. Jednocześnie na pewno wydasz mu się atrakcyjny. Jeśli zwabisz go w jakąś ciemną alejkę, wnękę lub pomieszczenie, i odciągniesz go od ewentualnej ochrony, wtedy ja zajmę się resztą. Nim się obejrzysz, a Pena padnie u twych stóp. Na wszelki wypadek otrzymasz ode mnie broń - pistolet silnie obezwładniający, choć przy odrobinie pecha można kogoś tym nawet zabić - tu wyjął pistolet który wczoraj zabrał ze zbrojowni i nieodbezpieczony wciąż wręczył go Wagnerowi - Celujesz i pociągasz za spust. Nie baw się nim czasem, bo to nie jest zabawka. Jeśli uda ci się to co powiedziałem, dostaniesz go na własność.
 
__________________
Something is coming...
Rebirth jest offline