Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2012, 20:56   #42
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
- Jakże mógłbym nie wrócić - uśmiechnął się szeroko Jutzen. - Nie dla mnie jakie kolacyje u baronów, przypadkiem chyba żem se tam trafił. Tutaj zacniejsze towarzystwo dla mnie i dla Mućki - pogłaskał swego psa, który merdnięciem wskazał, że wyraźnie jest rad tym, że pominięty nie został. – Hmmm, o mnie… - na moment Gereke zamilkł. – A co tam o mnie, ja żem Se taki normalny panek, który se w świat wyruszył. Teraz tu mnie przywiał los jakoś, razem z tymi, co już poznała. A tak to, to ja miłośnik natury i zwierząt jestem wielki. I nie wiem czemu - spojrzał uważnie na Saskie - i nie wiem czemu, ale wydajesz mi się osobą w tutaj, która najlepiej mnie zrozumie i… i nie poznałżem innej osoby z którą mógłbym se tu jakoś porozmawiać milej. Ale dość o mnie- uśmiechnął się.– Tera co o tobie- dodał, a uśmiech jeszcze bardziej się poszerzył. - Wydaje mi się, że nie mieszkasz tu od dzieciństwa, czyż żem się pomylił?- zapytał Gereke.
 
AJT jest offline