Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2012, 22:15   #86
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Jamie mocno ściskał między palcami swoją kartę do gry, w którą jednostajnie pukał paznokciem drugiej ręki. Zarobił już ponad dwa razy tyle, ile trzymał w portfelu. I przyszło mu to z ogromną łatwością. Nie wiedział jaki patent stosuje Jack, ale podejrzewał, że to górnolotne sztuczki zawodowych oszustów. Jeśli nie miał racji, i został właśnie płotką w grubym przekręcie, to był w czarnej dupie. Znacznie bardziej ciemniejszej niż jego własna. Perspektywa zagrania o jeszcze większą kasę, z aniołem stróżem za plecami, była jednakże diabelsko kusząca. W dodatku mógł upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i podpytać o Falka. „Dobra wchodzę w to. Ale bez szaleństw. Wystarczą 4 cyferki na koncie i się zmy.. NIE!!!” Thompson opamiętał się w porę i wylał na swój rozgrzewający hazardowy apetyt kubeł zimnej wody. Ta sprawa z Jackiem od początku mu śmierdziała, tyle że różnymi odorami. Postanowił zakończyć poszukiwanie pośród diamentów i zmienić otoczenie. Za dużo ryzyko. Tylko powiedzieć mu wprost czy puścić jakąś ściemę?

- Yyy. Stary, wiesz co? Nie mogę. Zostałbym, ale wskazówka się kręci – pokręcił wskazującym palcem nad lewym nadgarstkiem – Muszę się zmywać. Dostałem cynk od szefa, że gość już odnaleziony. Także nic tu po mnie. Dzięki za rady i do zobaczenia – nie czekając na odpowiedzi odwrócił się i ruszył w stronę wyjścia.

Jeśli nikt nie będzie mu przeszkadzał, spienięży swoje żetony w kasie, po czym wyjdzie z kasyna i poszuka Quincego w Horshoe. Jeśli jednak Jack będzie chciał mu wyperswadować swoją racje czymś innym niż słowami (broń, szantaż) najpierw wypróbuje sztuczkę z tajemniczym zniknięciem z łazienki. W razie braku powodzenia zastosuje zalecenia Jacka.
 
Boreiro jest offline