Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2012, 16:15   #18
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Yzurmir Zobacz post
Xeper, nie wiem, czy materiały do tego świata masz zapisane w jakimś osobnym temacie, jeśli nie, to proponuję podlinkować do rekrutacji (http://lastinn.info/archiwum-rekruta...od-od-vix.html ([Nowy Świt, autorski] Niebezpieczeństwo na wschód od Vix)) w pierwszym poście komentarzy. Tam jest sporo informacji, a potem to będzie ciężko znaleźć, bo w archiwum nie da się wyszukiwać.

Rozumiem, że skoro to sesja o szybkim tempie, to dopuszczalne są w pełni posty jednolinijkowe na przykład w wypadku rozmowy?

PS. Gdy w pierwszym poście napisałeś o krowach w stajni, to chyba o oborę ci chodziło. He he. Wybacz, że cię poprawiam, ale taki już jestem.

PS2. Vanadu, ujmując to dyplomatycznie, nie podzielam w pełni twojego optymizmu.

Materiały z rekrutacji, opisujące świat dołączyłem do pierwszego postu w komentarzach.

Tak, posty jednolinijkowe są jak najbardziej dopuszczalne.

Stajnie, obory, chlewy, jeden kij. I tak wszyscy wiedzą o co chodzi. Ale poprawiłem
 
xeper jest offline