Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-01-2007, 19:34   #4
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
To może jeszcze ja coś dopowiem. Podejście do WFRP może, i nawet powinno dla dobra systemu, być różne u różnych MG. Jednym pasuje to innym tamto. Pomysł można krytykować, ale podejrzewam że raczej na zasadzie "podoba się - nie podoba się" bo o gustach nie warto dyskutować. Ja przeczytałem, zamyśliłem się i przypomniałem coś, co sam kiedyś napisałem w tym miejscuw tym miejscu. Co prawda jest to raczej rzecz o klimacie oraz konwencji niż samej mechanice, ale jakiś tam głos (albo raczej pogłos) wnosi. Jak mówiłem, rzecz gustu.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem