Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2012, 19:58   #89
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Stary, wiesz że dotrzymuję umów, ale ta sprawa trochę nadwyrężyła mój budżet - westchnął - Jestem pewien, że jakoś się dogadamy.
Szybko wyjaśnił zaistniałą sytuację, nie było sensu nic ukrywać. Im więcej Uni-Informatyk miał informacji, tym więcej mógł zdziałać. Kończył już swój konkretny wywód, gdy aktywował się jego prywatny komunikator. Ktoś próbował się z nim skontaktować używając kodu Sancheza ... ciekawe.
- Przepraszam stary, pilna sprawa. Przemyśl to, a ja skontaktuję się z tobą za parę minut.
Odebrał rozmowę na bezpiecznym kanale.
- Witam.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline