Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2012, 22:48   #90
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
„Nie ma głupich”. Ten co się doczepił to prawdopodobnie kolega z „pracy” niejakiego Jacka Richmonda. Niejakiego, albowiem Jamie wątpił, że używa swojego prawdziwego imienia i nazwiska. Tym razem Thompson nie wahał się prawie wcale i szybko podjął decyzję. Wychodzi. Co prawda naszła go chwilowa refleksja, że może wszystkie jego podejrzenia wobec Jacka i jego działań są mocno wyolbrzymione i po prostu właśnie trafia mu się unikalna życiowa okazja. Jednakże był realistą i szybko tą myśl odrzucił.

- Niestety, panie Richmond, jeśli dobrze usłyszałem, nie mogę. Jak już mówiłem czas mnie nagli. Może innym razem wpadnę i też będzie „ten dzień” Hehe –
uśmiechnął się głupkowato - Do widzenia panom.

Pilot miał szczerą nadzieję, że już nikt go nie będzie zaczepiał. Skasuje swoje dziesięć baniek i zmienia lokal. Miał zamiar pójść do Horshoe i tam spróbować szczęścia, jak zalecał mu jeden ze współgraczy. Jeśli nic będzie stało na przeszkodzie, sprawdzi jak idzie Jo-Ann.

- Hej, Jo. Jak idą twoje poszukiwania?
 
Boreiro jest offline