Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2012, 21:49   #94
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Malachius nie był w stanie ukryć zaskoczenia, nie widział zresztą powodu by się specjalnie starać. W co właściwie Sanchez pogrywał? Miał zadanie, z którego się nie wywiązał i do tego narobił więcej kłopotu niż był wart. Malachius nie miał czasu ani ochoty angażować się w kolejną podejrzaną imprezę tak szybko po ostatnich wydarzeniach. Chciał się przyczaić, chciał się zająć naprawami i chciał się zemścić. Mięśnie szczęki zagrały mu pod skórą.
Sanchez za to zapłaci. Na razie jednak, kapitan musiał wybadać grunt. Trzeba się było dowiedzieć z kim ma do czynienia i jak delikatnie musi teraz stąpać.
- Powiem szczerze - uśmiechnął się rozbrajająco - Nie planowałem opuszczać planety ... ale mogę zmienić zdanie. Co właściwie chce pan załadować na mój statek?
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline