Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2012, 10:21   #31
Darnox
 
Reputacja: 1 Darnox jest na bardzo dobrej drodzeDarnox jest na bardzo dobrej drodzeDarnox jest na bardzo dobrej drodzeDarnox jest na bardzo dobrej drodzeDarnox jest na bardzo dobrej drodzeDarnox jest na bardzo dobrej drodzeDarnox jest na bardzo dobrej drodzeDarnox jest na bardzo dobrej drodzeDarnox jest na bardzo dobrej drodzeDarnox jest na bardzo dobrej drodzeDarnox jest na bardzo dobrej drodze
Narib zeskoczył dynamicznie wyćwiczonym ruchem z siodła, lądując tuż przy Halleksie. Zbliżył twarz tak blisko, że Theoer mógł zobaczyć głębie jego piwnych oczu, wyglądających spod zakrytego turbanu.
- Każdy ma prawo wejść do królestwa Jedynego, nawet ty, ścierwojadzie. Obowiązkiem mojej wiary jest przeprowadzać każdą zabłąkaną duszę, i to dopełniam. Jeszcze jedno słowo do mojej "książeczki", której treści twój zakuty Theortiański łeb nie pojąłby choćby spadła na ciebie łaska twoich bogów a obudzisz się z własnym nożem w kałdunie .

Odwrócił się plecami, i przyprowadził konia.
- Ten koń jest warty więcej niż twoje życie. Ma wrócić cały. A kto skrzywdzi cudzą własność, jeśli kto mu ją z dobrej woli pożyczył, nękany będzie gorącym żelazem w Siódmym Piekle - Księga Praw. Ale za nim to nastąpi, Thoerze, ja cię przetrzepię. Jedź !
 

Ostatnio edytowane przez Darnox : 09-12-2012 o 10:29.
Darnox jest offline