Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2012, 17:08   #618
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Kallen zebrał wieczorem nowych oficerów i zaczął wyliczać co takiego znaleźli. Byli teraz piratami, więc łupy, które znaleźli trzeba było podzielić między załogę.

- Trzeba pomyśleć co możemy sprzedać a co zostawić - argumentował - Potrzebujemy więcej ludzi i złoto na przerobienie okrętu.

- Pamiętajcie - teraz dowodzimy tym okrętem i łupami musimy dzielić się z załogą, bo rozpocznie bunt.

- Dobrze więc, z tego co mam na liście.. - elf wyjął zapisany zwój.

Cytat:
Magiczne przedmioty:
10 figurek z zapisami czarów, egzotyczne i chyba drogie.
Magiczna pika odpychania - Zimny zabrał ją groźbami Samms
Szabla odpływu
Kajdany uległości
Mściwy harpun
Magiczna różdżka
Pierścień piórkospadania
Magiczny pierścień czarowników - dla Zimnego
5 magicznych bełtów
Karawasze łucznictwa
oraz parę magicznych eliksirów

Z niemagicznych:
4 alchemiczne ognie
dobrej jakości sztylet
suknia ślubna z perłami i rubinami
- Czy o czymś nie zapomniałem? - spytał zebranych, wzrok kierując w szczególności na Zimnego, który zabrał pod groźbą Samms pikę.

- Najchętniej wziąłbym figurkę opisującą czar pozwalający na zmianę postaci, wysysanie życia dotykiem i przyzywający czarne macki, ale wystarczy mi tylko pierwsza z tej wyliczanki. Myślę, że resztę można sprzedać. Powinno to podreperować nasz budżet. - gdyby elf nosił okulary to by je właśnie poprawił.

- Karawasze łucznictwa również jak sądzę można sprzedać. Okazuje się, że nie mają wpływu na zdolności posługiwania się kuszą, więc na nim mi one. - westchnął.

- Jeśli więc chodzi o mnie to chciałbym tylko te 5 bełtów i sztylet do obrony. Alchemiczne ognie mogą natomiast przydać się Zimnemu do rzucania jego zaklęć. - dodał niechętnie.

- Musimy przede wszystkim pomyśleć nad sprawiedliwym i równym podziałem łupów - również z załogą. Przykładowo, osoba siedząca na gnieździe masztu powinna dostać pierścień piórkospadania. - zauważył wskazując pozycję na liście.

- A tak, uprzedzając pytania: tak - kapelusz na mojej głowie jest również magiczny, ale bynajmniej nie jest mój. - wskazał palcem na kapelusz.

- Należy do kapłanki Besmary, kiedy zawitamy do portu chcę znaleźć lokalną kapłankę aby wskrzesić ją w zamian za kapelusz. - oświadczył. - Kapłanka przyda nam się... tak jak i błogosławieństwo Besmary.

Elf nabrał powietrza dając znak, że skończył.
 
Qumi jest offline