Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2012, 18:33   #626
Wnerwik
 
Wnerwik's Avatar
 
Reputacja: 1 Wnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetnyWnerwik jest po prostu świetny
- Zachowujecie się jak małe dzieci, panowie - wtrącił Raegan, niezwykle zdegustowany tą sytuacją. Męczyła go ta kłótnia. Kłótnie były zabawne, jeśli toczyli je ze sobą wrogowie, a nie twoi kompani. W razie gdyby skończyło się to bójką... Cóż, pozostali by najpewniej bez żadnego maga na pokładzie. - Może poskarżcie się wujkowi Ragnarowi? - Zakpił z nich, próbując im pokazać ich głupotę. Jeśli czaromioty się nie pogodzą... Trzeba będzie któregoś załatwić. Albo trzymać ich na osobnych krańcach statku.
- Kallen ma rację. Dzielimy się tym co znajdujemy. Inaczej będziecie musieli mi oddać ten pierścień, który znalazłem w gnieździe drzewostworów. - Miał nadzieję, że ten argument przekona Zimnego. - Najlepiej to oddajcie mi te wszystkie przedmioty. Ja nimi sprawiedliwie rozporządzę.
 
Wnerwik jest offline