Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-12-2012, 21:50   #121
Lomir
 
Lomir's Avatar
 
Reputacja: 1 Lomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputacjęLomir ma wspaniałą reputację
Odwrócił się w stronę Sylwii i spojrzał na nią pytającym wzrokiem
- Kurwaaa, ale to ty zabiłaś tego gościa, rozjebałaś mu czaszkę jak jakiś pierdolony arbuz! Świadomie i z namysłem! - krzyczał łamiącym się głosem do Elviry, szarpiąc ją za nadgarstki. Następnie odebrał jej telefon i strzelbę. Kurwa, nie był żołnierzem ani nawet nie trzymał borni wcześniej w rękach, jednak wycelował w Elvirę, a telefon dał bez słowa Andrzejowi. Tylko jemu teraz ufał. Ogrix nie był w stanie zrobić niczego, a te dwie miały jakiś spisek.
Piotr wycofał się tak, żeby celować w Elvirę i Sylwię, a Andrzeja mieć za plecami - No więc może mi łaskawie wyjaśnisz dlaczego go zabiłaś? Co? Albo może ty mi powiesz? Ten facet w piwnicy to pewnie też wasze dzieło! - krzyczał, celując pomiędzy Elvirą a Sylwią.
 
Lomir jest offline