Wątek: Początek...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2005, 13:37   #14
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
no więc ja zaczołem (chyba) w okolo...hmm... nie wiem :P ale mialem wtedy kolo 12 albo 13 lat...

tak czy siak gdy byłem i kuzyna na wakacjach ujżałem TO! to cudo! Fallout 2!!!! angielskiego nie znalem ani w ząb dlatego gralem tylko kolo 2 miechów i daleko niezaszedłem...

potem przyszedł czas na Planescape Torment! to było coś... przeszedlem w kolo 2 tygodnie cała gre... i wtedy się zaczeło.

Pożyczyłem od kumpla Fallouta1 (przezalem cała)- przegrałem od kuzyna Fallouta 2- tym razem przelazłem cały... a co było potem?

Saga Baldurs Gate

Nieco później kupowałem wszystko co było zwiazane z Rpg... IcewindDale 1 i 2 ;- Morrowindy ; -Neverwinter Nights itp

Warto wspomnieć ,że mam praktycznie wszystkie gry cRPG które wydane były w polsce (ale tylko te najlepsiejsze) i głownie na silniku Baldursa :P ehh... teraz jednak jest zastój... jak zrobią gre to tylko w trójwymiarze co jest dla mnie niestarawne (co jest po prostu bliźnierstwem! taka gra nie ma klimatu! porównajcie Neverwinter z IcewindDale 1 )...
Dlatego też jestem zmuszony zainteresować sie RPG (w moim mieście jest niewiel osób zaiteresowanych tym tematem ;( ) ale teraz nie żaluje! Zaczeło się od Cthulhu (jakieś 2 miesiące temu), prowadzi się przez Neuroshime i Wampira i nie ma zamiaru sie zakończyc : ...

(pS.- wiem, piszę "troszke" chaotycznie... ale jestem chory więc nie wymagajcie odemnie pisania autobiografii :P )
 
Templarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem