Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2007, 18:14   #126
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Chłopiec wciąż przyglądał się Zosimosowi w osłupieniu, zadziwiony jego niesamowitym wyglądem oraz zupełnie zaskoczony pytaniem. Nagle zdał sobie sprawę, że najpewniej nigdy nie widział prawdziwego magicznego przedmiotu, a przynajmniej nie pamiętał tego. Oczywiście słyszał o przeróżnych rzeczach, które ludzie określali mianem "zaczarowanych", ale nie potrafił niczego o nich powiedzieć. Pierwsza myśl, jaka przyszłą mu do głowy, mówiła iż przedmioty magiczne są... magiczne. Wydała mu się natychmiast tak głupia i zabawna, że na jego twarzy pojawił się szeroki uśmiech i z trudem powstrzymał się by nie parsknąć śmiechem. Spostrzegłszy jednak powagę na twarzy Mistrza Zosimosa, momentalnie spoważniał, podrapał się w głowę i powiedział:

- Obawiam się, że niewiele ich w życiu widziałem Mistrzu... W zasadzie oprócz tej różdżki wywołującej fajerwerki, która była prezentowana na pokazie Pierwszej Sfery to miałem do czynienia jedynie z Bastionem. A i tak nie przychodzi mi do głowy nic odkrywczego, co mógłbym powiedzieć na jego temat...
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline