Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-12-2012, 22:59   #10
KleoKot
 
KleoKot's Avatar
 
Reputacja: 1 KleoKot ma wspaniałą przyszłośćKleoKot ma wspaniałą przyszłośćKleoKot ma wspaniałą przyszłośćKleoKot ma wspaniałą przyszłośćKleoKot ma wspaniałą przyszłośćKleoKot ma wspaniałą przyszłośćKleoKot ma wspaniałą przyszłośćKleoKot ma wspaniałą przyszłośćKleoKot ma wspaniałą przyszłośćKleoKot ma wspaniałą przyszłośćKleoKot ma wspaniałą przyszłość
//Wybaczcie, że dopiero teraz. Miałam kiepski weekend. ^^//

Die dotąd nie przyzwyczaiła się zupełnie do tych wszystkich rzeczy, które tu widziała. Jakieś sznurki - "kable", świecące sprzęty... to wszystko ją przerastało, więc swoim zwyczajem postanowiła to rezygnować na tyle, na ile nie przeszkadzało jej to w niczym - dopóki nie będzie mogła dowiedzieć się wszystkiego.

Czytała myśli innych - czy też wypowiedzi innych, bo zdecydowanie nie uchylała osłon, nie chcąc zaglądać tam, gdzie nie powinna - i rozważała wszystkie za i przeciw. Tych drugich było właściwie niewiele, o ile jakiekolwiek.
Na razie się jednak nie odezwała, uważnie analizując to, co do niej docierało. Zignorowała rosnący w niej niesmak i niezadowolenie na widok tego, jak nagle zaczęła zachowywać się anielica i nieznajomy.

W pewnym momencie zamachała lekko dłonią, dając reszcie znać, że chce coś oznajmić - nie była pewna, czy ją zrozumieją, jeśli nie będą na nią patrzeć.

"Powiedziałaś," zwróciła się głównie do P, "że przez ten śpiew te istoty" wykonała nieokreślony ruch dłonią "przekazują emocje... Nie bardzo rozumiem, dlaczego i jak zadziałało to teraz, ale... co, jeśli znajdę się w pobliżu kogoś z nich? Jeśli będą się mogli przebić przez moje bariery, skąd pewność, że nie uda im się mnie opanować? To trudne, bo moja Empatia jest silna, ale nie wiem, jak silni są oni."

Po chwili podjęła miganie.
"Poza tym chciałabym porozmawiać z moim królem zanim podejmę decyzję. O ile to, oczywiście, możliwe."
 
__________________
The future is bulletproof!
The aftermath is secondary!
It's time to do it now and do it loud!
Killjoys, make some noise!
KleoKot jest offline