Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-01-2007, 19:41   #48
Relo
 
Reputacja: 1 Relo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodzeRelo jest na bardzo dobrej drodze
-Kasze z mięsem a do tego wina tylko bez wody - Po złożeniu zamówienia zaczynam stukać lekko w stół w rytm pieśni barda. Po wysłuchaniu pomysłu Mortiusa nachylam się lekko nad stołem i mówię cicho do reszty.
-Ja to bym poczekał do zmroku zaszlachtował karczmarza zabrał mu cały "ruchomy" dobytek potem podłożył ogień pod tą budę a w zamieszaniu umieścił kilka sztyletów w plecach barda. - Po chwili zamyślenia kontynuuje - Hmm.. chociaż twój pomysł może bardziej pasować do naszej obecnej sytuacji ,jednak przydałaby się mała rozróba na rozruszanie kości po takiej podróży... chociaż zabawa może poczekać wpierw obowiązki -
Po wymówieniu tych słów zacząłem rozglądać się po sali w poszukiwaniu osób które sprawiałyby trudności gdyby doszło do rozlewu krwi -ostrożności nigdy za wiele... jestem za planem Mortiusa -
 
Relo jest offline