Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2012, 12:25   #14
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Więc tak, jeśli chodzi o staty drabów.

Wytrzymałość 6 Obrona 6
Dwóch kolesi może też posiadać schowaną broń, jednak nie widać jej na pierwszy rzut oka. Babka ma baseball Si+k6

Staty Bossa przed autem

Wytrzymałość 8 Obrona 7
Jest figurą i ma dwa własne fuksy

Sorry, że nie opisałem postaci, ale jestem przeziębiony i dopiero teraz zwróciłem na to uwagę. Jeśli będziesz miał problem z opisem w kogo atakujesz to daj znać, to poprawie rysunek.W razie czego możesz mówić, blondyn, brunet, laska, boss

Jeśli chodzi o kolejność działania, to bandyci wyraźnie Cię prowokują, czekając na Twoją reakcję, także zaczynasz pierwszy Stoją co prawda przy drzwiach auta, więc mógłbyś mieć problem z wyjściem, ale przy Twoich mocach to raczej nie będzie żaden problem Uznaję też, że broń przygotowałeś jak tylko ich zobaczyłeś, więc darujemy sobie turę na dobycie.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline