Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-12-2012, 15:33   #15
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny



Z kości wynika, że trafiłem bosa z 1 przebiciem, więc opis. (zakładam, że walkę rozegramy tu, a potem wkleję jako całość.)


Cytat:
Oszz skórwy... - przeszło przez myśl Tomasa, kiedy ręce olbrzyma zapłonęły, jednak nie czas teraz na rozważanie od jak dawna mutanci, albo tak zwani magowie pałętają się po ulicach robiąc jako chuligani.
Zgrabnym ruchem dobył dwóch berett schowanych pod kurtką, wyciągnął ręce przed siebie i strzelił do bossa. Pierwszy pocisk chybił, ale drugi wszedł dokładnie tam gdzie miał, w bark popaprańca. A teraz dywersja, jakby reszta też była niecodzienna, ta myśl wywołała uśmiech na jego twarzy. w następnej zniknął i pojawił się jakieś dwadzieścia pięć metrów za plecami bossa, trochę w cieniu.
Co do akcji, to rozumiem, że można się ruszyć po ataku, a moją teleportację traktuje jako ruch .
Chcę się pojawić tak, aby ich zdezorientować tz. żeby reszta nie wiedziała gdzie znikłem i abym mógł alej działać jako pierwszy.
 
deMaus jest offline