Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2012, 15:28   #18
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Dobra niech to trochę ogarnę.
-Tak 4 przy teście na wyjście z szoku pozwala Ci normalnie działać dopiero w kolejnej turze, więc dobrze, że wydałeś fuksa
-W pierwszym strzale miałeś 5 więc jest to trafienie biorąc pod uwagę, że przy strzelaniu trzeba wyrzucić 4 by trafić, jeśli wróg nie jest za jakąś osłoną, a boss nie jest
-W drugim strzale było 7 więc jest to już drugie trafienie. W dodatku jeśli pamiętasz dzięki swojej szybkiej teleportacji (której używasz też w walce w domyśle by zmylić wroga)masz +1 do trafienia. Daje to wynik 8 więc jest to trafienie z przebiciem. Masz więc dodatkowe 1k6 obrażeń.

-Dalej się już gubię, bo widzę jeden rzut na obrażenia i kolejne dwa na trafienie :P Nie wiem, czy Ci się pomyliło i uznałeś, że obrona celu liczy się przy strzelaniu, czy po prostu źle interpretuje kolejność rzutów. Jeśli więc mam czytać po kolei to jak dla mnie wydałeś fuksa żeby natychmiastowo działać, strzeliłeś dwa razy, trafiając dwa razy w tym raz z przebiciem. Także jak możesz to podsumuj mi jeszcze raz swoje działanie bo się pogubiłem. Jeśli zaś dobrze uznałem co i jak to mi podaj wyniki obrażeń z dwóch trafień jednego 2k6 a drugiego 3k6. Jeśli ma się liczyć ten strzał z asem to ok tylko dorzuć do któryś obrażeń te 1k6 za trafienie. Poza tym przypominam Ci, że Twoje pistolety są samopowtarzalne i mogą walić po dwa pociski w rundzie. Nie daje CI to podwójnego ataku ale masz za to +1 do trafienia i obrażeń :P

PS. Jak dla mnie żeby nie przeciągać to możesz mi objaśnić co i jak jest w tych rzutach i ile w końcu fuksów i na co chcesz wydać (pamiętając, że nie można wydawać fuksów na przerzucanie obrażeń bez konkretnej przewagi i, że kość figury to zawsze k6 niezależnie od kości umiejętności czy cechy). Jednak wolał bym uznać już to co założyłeś z tym szokiem i jednym trafieniem jeśli Ci to nie przeszkadza. Z mojego założenia i tak wyszły by tylko jeszcze większe hity więc tak czy siak by Ci się udało. Chyba, że chcesz się bawić w szczegóły to się dostosuję

Jeśli uznajemy te obrażenia które podałeś to rzecz dzieje się dalej następująco. Kiedy przeniosłeś się w mocno zaciemnione miejsce cała grupa zaczęła się bezradnie rozglądać. Testowałem ich spostrzegawczość i nie wyszło, a fuksy się skończyły

Cytat:
Wielka góra mięcha dostała kolejnym pociskiem, tym razem dotkliwiej. Przywódca grupy osunął się lekko na samochód, nie tracił jednak nadal rezonu starając się dojść do siebie. Niestety ból z rany silnie paraliżował jego kolejne posunięcia i jedyne co zrobił to przesunął się kawałek po ziemi, starając się znaleźć jak najlepszą osłonę przed kolejnym ostrzałem. Po kolejnej teleportacji, żadne z grupy przeciwników nie mogło dojrzeć Twojego aktualnego położenia. Dla większego poczucia bezpieczeństwa skupili się przy swoim szefie. Z tego co zauważyłeś dwóch facetów dotąd uzbrojonych tylko w pięści wyjęło po pistolecie, czekając na Twój kolejny ruch. Najwidoczniej ich specjalne zdolności ograniczały się do tężyzny fizycznej, nie zaś do wybitnego sprytu czy spostrzegawczości.
A aktualne rozstawienie wygląda tak
[media]http://img35.imageshack.us/img35/9633/mapa2p.jpg[/media]
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"

Ostatnio edytowane przez JPCannon : 14-12-2012 o 15:53. Powód: ps
JPCannon jest offline