Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2012, 15:43   #19
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
A obrona nie liczy się przy walce na dystans i z bliska? Boss ma obronę 7, więc tyle muszę przebić w teście trafienia.
W pierwszej serii, miałem 5 i 7 czyli jedno trafienie na którym miałem 3dmg. Dlatego wydałem kolejnego fuksa, aby powtórzyć rzuty na atak.

W powtórzonych rzutach miałem 1 i 10, czyli na pierwszym krytyczny pech, zakładam, że broń się zacina. A na drugim trafienie, ale bez przebicia, bo wytrzymałość bossa jest 8. Dlatego rzucałem 2k6 i miałem 1 i 6, "6" przerzuciłem i wyszło 5. czyli w sumie dmg 12, czyli szok i rana.

Jeśli natomiast do tej drugiej serii, dodać bonus za teleportacje i podwójny strzał, to mam 3 i 12, wtedy broń mi się nie zacina, a na drugim pistolecie mam trafienie z przebiciem, i wtedy:
mam dodatkowy "1"dmg co nic nie zmienia.
 
deMaus jest offline