Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-12-2012, 21:25   #316
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
- Niestety ja tego uczynić, mój drogi druhu, ni na to pozwolić, nie mogę. A póki wierzę, że możemy Elise uratować, to i ją chcę ratować, nie pozwolę zatem na cichobójstwo, szczególnie póki nikomu, poza oznakami choroby, nijak nic nie zrobiła. Takie nasze zadanie wszak ratować tych chorych i ja wciąż wierzę w jego powodzenie- odpowiedział po chwili zastanowienia Moperiol. - Vogel zaś to inna opowieść…- westchnął na chwilę.- Wiem, że gdyby on miał wątpliwości, co do któregoś z nas, to najpewniej byśmy już leżeli z kosą w żebrach. Myślę, że z Elise możemy porozmawiać i przedstawić nasze obawy, jeśli się na to zgodzicie rzecz jasna. Pewniakiem ona też, choć teraz omamiona być może, boi się. On zaś nie może się o naszych wątpliwościach dowiedzieć, połamie nas w momencie. Zabić nie pozwolę, zostawić tu zgodnie z jego własną wolą, jak najbardziej - spojrzał na kozaka.
 
AJT jest offline