Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2012, 13:51   #819
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Tom po usłyszeniu o tych kartach telefonicznych (domyślam się, że chodzi o chipy, sim karty?) i bankomatowych wychodzi z budynku nie mówiąc nic nikomu. I tyle go widzieli. Chyba, że nie.

Mój następny post będzie ostatnim w tej sesji. Żoncia w styczniu idzie do pracy, a że pracuje na nocki w ER to ja będę miał jeszcze bardziej nieprzespane moje przy 3 miesięcznej córeczce. Powodów jest więcej. M.in. to, że nie czuję tej sesji, bo niestesty aby ogarniać ją, trzeba mieć dużo czasu na grę między postami i siedzenie i czytanie i pisanie na docu. Nie chcę nikogo blokować ani samemu się męczyć. Moment przed snem treningowym, ściągnięcie Toma zza oceanu i ten dziwny reguest jest jak ulał, żeby się rozstać zanim czyjś BG zginie

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline