Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-12-2012, 18:36   #72
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Ja po przeczytaniu kilku tomów legendy Drizzda w 100% jestem za intrygą w świecie drowów. Jak dla mnie to dużo klarowniejsza opcja, która od razu daje szereg pomysłów, jak napsuć w sąsiednim domu niż walka o władzę w rodzinie. Tylko się zastanawiam. W miastach Loth rządzą kobiety z tego co kojarzę to trzeba by w razie czego robić kobiecą postać, uznajemy, że jednak faceci rządzą, czy po prostu mimo, że kobiety rządzą to faceci w rodzinach aktualnie zajmują się intrygami? :P

Najlepiej weź do sesji same kobiety to by było niezłe, poczytać ich intrygi i knowania pomiędzy sobą faceci są zbyt delikatni i za bardzo przejmują się honorem i czystą grą
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline