Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2012, 11:13   #30
Rebirth
 
Rebirth's Avatar
 
Reputacja: 1 Rebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputacjęRebirth ma wspaniałą reputację
Rozejrzał się po okolicy. Teraz to dopiero miał ochotę rzucić nałóg. Nie sądził, że przyjdzie mu znaleźć się w egzotycznych krajach. Bynajmniej nie tak sobie wyobrażał wakacje.
- Chodźmy lepiej na zachód. Tam musi być *hik* jakaś cywilizacja... - po czym pociągnął z gwinta ku poprawieniu swej orientacji w terenie. Jednak gdy postawił pierwszy krok, zatoczył się i o mało co nie podeptał Pinky'ego, kończąc swój "lot" na Mr. Saint'cie
- O znalazłem chyba tubylca! - krzyknął widząc czarnoskórego - A nie przepraszam, ty chyba wyglądasz znajomo... - i tu na wszelki wypadek chwiejnym krokiem odsunął się od potencjalnego zagrożenia. I wtedy wpadł na niego Psujek i zminiaturyzował go.
To było chyba trochę zbyt wiele wrażeń, jak na jeden moment. Kilka następnych chwil poświęcił na ogarnięcie się. Zmiana klimatu zresztą też źle na niego wpływała. Odwiesił się gdy wspomniał o nim Dyniogłowy. Odpowiedział ochoczo:
- No ba, przecież byłem przez całe życie maszynistą *hik*. Samolot, pociąg, jeden kij! Jestem za! - rozłożył ręce na wznak i zataczając się zaczął podśpiewywać - Latać każdy może, trochę lepiej lub... *hik*... trochę gorzej... !
 
__________________
Something is coming...

Ostatnio edytowane przez Rebirth : 17-12-2012 o 15:26.
Rebirth jest offline