Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2012, 17:35   #11
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Rimini odruchowo sięgnął do pasa po broń, a nie natrafiwszy na nią palcami zaklął brzydko pod nosem. Gdyby coś ich zaatakowało, prawdopodobnie nie będzie miał wyboru i będzie musiał bronić się Wyniesieniem. Poziom adrenaliny gwałtownie podskoczył, gdy mężczyzna lustrował otoczenie swoimi czerwonymi tęczówkami. Ciemności, że oko wykol. Czuł jednak czyjąś obecność niezbyt daleko od ich obecnej pozycji.
- Bierzcie broń.- Rozkazał tym, którzy wybrali marsz razem z nim.- Mamy towarzystwo.-
Bardzo brakowało mu Czterech Proroków. Bez nich nie wiedział zupełnie jak bronić się, lub atakować, a gdyby nawet wymyśliłby jakiś plan, jego umiejętności i tak mogłyby nie wystarczyć, by odnieść zwycięstwo.
Wielkim wysiłkiem woli powstrzymał strach popychający go do Wyniesienia. Nie jest mu potrzebne, jeszcze nie. Gdy nadejdzie czas, użyje go, ale teraz jest w stanie bronić się jeszcze swoimi rękoma, nogami i materią. Gdyby tylko jego ciało zechciało wydzielać ją szybciej...
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline