Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-12-2012, 19:41   #15
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Chyba jako pierwszy wysłałem MG mechaniczną KP 'przebrnąwszy' przez generator i... nie wyobrażam sobie, by zrobić postać bez niego Aplikacja ładnie prowadzi 'za rączkę'. Trzeba znać angielski, to fakt, ale tak to prowadzi przez poszczególne wybory, a w nich zawsze możemy poczytać odnośnik opisujący co jest co (czy to opis skilli, czy pochodzenie, czy powołania). Dla mnie, jako osoby całkowicie w tym zielonej, było to wszystko jasno i składnie opisane. Tak jasno, że przeszedłem przez tych parę kroków (choć trochę to zajęło to fakt) i koniec końców wybrałem i nawet wiem co wybrałem Jestem więc zadowolony, bo w kreatorze można stworzyć na prawdę dużo i jest on na prawdę intuicyjny (wybiera się po prostu co się chce, krok po kroku). Parę klinkięć, parę decyzji i postać mechanicznie jest gotowa. W sumie MG jeszcze sprawdzi jak to wyszło, bo może chwalę, a tam głupoty są
 
AJT jest offline