Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2007, 18:44   #56
welf
 
Reputacja: 1 welf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znanywelf wkrótce będzie znany
Warknąłem niezadowolony pod nosem. Z tą rozróbą to miał być żart, ironia… Skrzywiłem się. Zawsze lepiej szła mi rozmowa ze zwierzętami niż z ludźmi. …A co do trucizny to jest bardzo skuteczna i trudna do rozpoznania. Można ją podać w jedzeniu lub rozpuścić w płynie. Już po spożyciu niewielkiej dawki po kwadransie wystąpią pierwsze objawy. Lekki ból w klatce piersiowej i duszności. Objawy te są bardzo słabe i zazwyczaj lekceważone. Po upływie następnego kwadransa trucizna zacznie działać powodując zatrzymanie serca. Rozpoznać prawdziwą przyczynę zgonu jest bardzo trudno. Mam też inny specyfik, który zabija w kilkanaście sekund po spożyciu, ale ma charakterystyczny, gorzki smak. A po drgawkach i plamach na całym ciele ofiary każdy rozpozna przyczynę zgonu.
 
welf jest offline