Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2012, 05:44   #19
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Dotychczasowe zgłoszenia (I etap):

AJT - Beorning
deMaus - Elf
Hellian – Barding
kymil - Woodman
Marrrt – Barding
Pinhead - Hobbit lub Krasnolud
Płomiennoluski – Woodman
Seachmall – Barding
Sekal - Woodman lub Beorning
Sirion - (musisz wybrać kim)

Przepraszam jeżeli kogoś pominąłem. Wszystkim prócz Siriona wysłałem email. Trzeba dać znać jeżeli jednak ktoś nie otrzymał.

W drugim poście tego tematu wrzuciłem linki do ogólnych zasad. Po angielsku. Przedstawię co nieco po polsku jeszcze przed Nowym Rokiem.

Konkurencji się nie bać i patrzeć na to z przymrużeniem oka. Po to mam tę ankietę 1 etapu, aby dopasować przyszłych graczy w drużynie również ich preferencjami. "Mechanika PBFa" czyli sprawa doca, długości i częstotliwość postów etc będzie również narzędziem przy selekcji. Więc naprawdę każdy ma dużą szansę. A ja dopasuję się do najbardziej "dopasowanej" ekipy tych wybranych KP.

AJT dzięki za feedback generaTORa! Dzięki temu miałem okazję wrzucić kod inny niż swoje testy. Wszystko działa. Pamiętajcie, że w tej internetowej karcie można też wpisywać imiona postaci (w nawiasie obok dajcie forumowy nick).

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 20-12-2012 o 03:56.
Campo Viejo jest offline