Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2012, 09:33   #34
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Oczywiście nie wsiadam od razu, ale jak będą nalegać to grzecznie podejdę. Staram się być czujny. Gdyby w trakcie mojej przemowy, któremuś puściły nerwy, to teleportuję się za samochód, a potem od razu, do jakiegoś cienia.

Cytat:
Tomas uśmiechną się w duchu, zachowując jednak kamienny wyraz twarzy. Podniósł powoli ręce w geście poddania się.
- Nazywam się Tomas Livsky, Dark Night mnie zna. I sam właśnie jechałem się z nim zobaczyć, kiedy napadły mnie te popaprańce. To nie ja mam znak 667, a oni. Teraz radzę wam odjechać, bo niestety, te pajace rozwaliły mój samochód, więc będę musiał poczekać na policję i wyjaśnić im co moje auto tu robiło. Dam wam wizytówkę, niech Dark Night zadzwoni do mnie. Oferuję pomoc w pozbyciu się tego gangu. Darmową pomoc. A teraz opuścicie te zabawki, weźcie wizytówkę i odjedzcie, zanim policja zacznie myśleć, że mieliście z tym coś wspólnego. - Mówił spokojnie i miał nadzieję, że nie stracili ze strachu zdolności słuchania.
 
deMaus jest offline