Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2012, 19:46   #2
Someirhle
 
Someirhle's Avatar
 
Reputacja: 1 Someirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputacjęSomeirhle ma wspaniałą reputację
No cóż, parę uwag na wstępie:
To fajnie, że drużyna ma być jak w filmie, i podobna ma być efektowność walk, jak i wizualizacja świata gry. To mi perfekcyjnie obrazuje twoją wizję gry. A nie, czekaj, nie widziałem filmu. Myślę że sensownie byłoby opisać twój zamysł także dla ludzi którzy filmu przypadkiem nie widzieli, no chyba że na takich ci nie zależy, czego wyrazem był taki właśnie opis.

Druga sprawa jest taka, że ta historyjka jaką zapodajesz, ma niepokojące dziury.
Co to w końcu jest to coś z kosmosu, minerał czy pierwiastek? Skąd niby biorą go Amerykanie, skoro na Ziemi nie występuje, a cały znany zapas wylądował na Syberii? Poza wszystkim, to dziwne że nikt poza USA nie odkrył zastosowania tego cosia, choćby wtórnie. Jakim cudem Ameryka zdołała postawić sobie coś takiego na Saharze, tego też nie pojmuję, nikt normalny nie zgodziłby się na to na swoim terenie. Podsumowując, debile Rosjanie oddają źródło taniej energii swoim ukochanym kumplom z Ameryki, a debile z Afryki pozwalają by na ich terenie powstała elektrownia masowej zagłady, zapewne w zamian za paczki żywnościowe z amerykańskiego czerwonego krzyża i darmowe prezerwatywy. W tym samym czasie debile z Europy dłubią se w nosie, a debile z dalekiego Wschodu drapią się bezmyślnie po dupie. Świat pełen upośledzonych umysłowo, interesująca koncepcja.
Na koniec wzmianka o biednych stanach które ucierpiały od kataklizmu, od którego oddziela ich cały atlantyk...?
 
__________________
Cogito ergo argh...!
Someirhle jest offline