Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2012, 22:01   #3
Elthian
 
Elthian's Avatar
 
Reputacja: 1 Elthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodzeElthian jest na bardzo dobrej drodze
Charakter gry został opisany wystarczająco, a film wykorzystałem jedynie posiłkowo. Można go porównać to innych przebajerowanych filmów akcji napakowanych ujęciami w slow motion.

Co do historii świata każdy twój zarzut da się sensownie wytłumaczyć. Nie umieszczałem tego w tekście, bo to ma być streszczenie, a nie kompletny opis świata, który zająłby objętościowo znacznie więcej miejsca.

Substancja początkowo nie była szczególnie zdefiniowana, dopiero po jej głębszym zbadaniu została zarejestrowana jako pierwiastek. Nie jestem chemikiem i nie interesuje mnie szczególnie profesjonalna terminologia w tej kwestii, bo nie jest to nikomu potrzebne. Wiadomo o co chodzi - obca substancja pozaziemskiego pochodzenia o takich a takich właściwościach. I to właśnie zostało przekazane w tekście powyżej.

W ramach zbadania tej obcej materii została ona udostępniona największym instytutom naukowym. I jak widać prezentuje to okres następujący już po chociażby zimnej wojnie, więc nie było problemu z dostępem do źródła ubutu. Poza tym 2SUN nie jest korporacją rządową, więc nie dostrzegam żadnego problemu w jej działaniach na terenie Sahary, która zresztą, chociażby ze względów bezpieczeństwa, jest jednym z najlepszych miejsc na budowę placówki.

Wspomniana korporacja dzięki odkryciu zdominowała rynek energii i stała się w sumie jedynym wydobywcą substancji (której zresztą i tak było mało, a aktualnie znajduje się w miejscu katastrofy w ilościach śladowych). Zresztą kłania się czytanie ze zrozumieniem. Rosja nie udostępnia źródła energii tylko posiada na swoim terytorium pokłady ubut, a to jedynie środek, który został wykorzystany w odpowiedni sposób. Budowa Elektrowni w Afryce wiązała się także z wieloma udogodnieniami dla państw afrykańskich. W końcu za udostępnienie tak dogodnego terenu mieli ułatwiony dostęp do najtańszej energii na Ziemi. Cały świat (no prawie) korzysta z produktu firmy 2SUN, jest ona obecna niemal wszędzie. Wszyscy mają z tego profity, oprócz bliskiego wschodu rzecz jasna. Po wybuchu elektrowni zaczyna cierpieć cały glob, zatrucie jest globalne, liczba ludności drastycznie spadła, ziemia została skażona, wiele terenów zurbanizowanych po prostu opustoszało. Oczywiście były miejsca bardziej lub mniej dotknięte katastrofą, jednak mimo to straty okazały się niewyobrażalnie dotkliwe.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? Z chęcią je rozwieje.
 
Elthian jest offline