Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-12-2012, 22:19   #5
daamian87
 
daamian87's Avatar
 
Reputacja: 1 daamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znany
Powiedzmy, że odpowiedziałeś w miarę logicznie na argumenty przytoczone przez Someirhle. Ja też mam pewne wątpliwości, którymi podzielę się z Tobą, jako że pomysł jest ciekawy.

Wspominasz, że postacie prowadzone przez Graczy mają być "odpicowane". Wzmocniona karoseria, podrasowane silniki, karbonowe lusterka etc. I z kim ci mega fajni bohaterowie mają walczyć? Z arabami, którzy w turbanach i z zacinającymi się kałachami będą strzelać zza beczek z ropą? Toż to będzie wyglądało tak:
Mike odbił się od stalowych drzwi, wyskakując na 4 metry. Od jego napiętych mięśni brzucha, silnych niczym tytan, odbiły się dwie serie z kałasznikowa oraz jedna rakieta z wyrzutni. Kiedy wylądował, 39 arabów rzuciło się na niego z nożami rzeźnickimi. Ten jednak, bez strachu w oczach, zabił dwoma ruchami 21, kolejnych 7 unieruchomił wiążąc im włosy spod pachy za uszami, a pozostałych zahipnotyzował swoimi pomarańczowymi oczami.

Tak to ma wyglądać? Bo jeśli zakładamy walkę bohaterów prowadzonych przez Graczy z przeciwnikami o podobnych zdolnościach, to wkracza mi to niebezpiecznie na grunt a'la Marvel. Dlatego też proszę o sprecyzowanie z kim mają bohaterowie walczyć, jak i po co (nie chodzi mi o zdradzanie fabuły).
 
__________________
"Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku". - Janusz Leon Wiśniewski
daamian87 jest offline