Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-12-2012, 21:34   #114
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Jamie olał ochorniarzy, czy jak tam ich nazwa zawodu brzmi, i poszedł dalej. Niezachęcająca aparycja i prawdopodobnie znikomo małe chęci do dzielenia się informacjami przeważyły inne argumenty.

Ku zaskoczeniu pilota Jo tym razem odebrała.
- Halo? Jamie? Jestem w klubie. Mam pewien trop. Jakaś ciotka Teresa, może coś wiedzieć na temat naszego Falck`a. Co u ciebie Thompson?
- W kasynach raczej nic konkretnego się nie dowiedziałem. Teraz idę do miejsca pracy Falcka, skąd podobno niedawno go wylali. Jeśli dowiem się czegoś zadzwonię. I liczę na vice versa. Powodzenia -
powiedział Thompson i rozłączył się.

Postanowił najpierw odwiedzić warsztat, gdzie szansa na wyłudzenia jakichś informacji będzie największa. Swojski majster zapewne będzie miał więcej do powiedzenia niż urzędasy z biura albo prosty robotnik.
 
Boreiro jest offline