Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-12-2012, 11:54   #110
SyskaXIII
 
SyskaXIII's Avatar
 
Reputacja: 1 SyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnieSyskaXIII jest jak niezastąpione światło przewodnie
-Nie wiedziałeś z kim zadzierasz ... splunął Seoth na pokonanego przeciwnika, po czym ruszył w poszukiwaniu przyjaciół i swojego konia na pobojowisku. Gdy ich odnalazł bitwa była już skończona.

- Jesteście cali ? Dobrze, że nic wam się nie stało. Bali przepraszam cię, że nie pomogłem ci w walce ale nigdzie nie mogłem cię znaleźć a nasz niski przyjaciel potrzebował pomocy - wskazał głową na hobbita i poklepał go po plecach - Dokąd udaje się Alarif i Modron ? Czyżby coś między tą dwójką iskrzyło?- zapytał po cichu pozostałych.

-Słyszeliście Wrona, idziemy w góry, musimy się pospieszyć ja będę ubezpieczać drogę. W razie jakby szykowała się jakaś zasadzka szybko przyjadę i was ostrzegę. Wzrok Eothy zapadł na zwierzu, które słucha się Modron. Huan! krzyknął na zwierza. Chodź ze mną, pomożesz mi - Seoth miał zamiar sprawdzić czy bestia posłucha się również jego, jeśli tak to kto wie ... może ma taki sam talent jak jego towarzyszka.
 
SyskaXIII jest offline