Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2007, 21:51   #14
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Hmm, jednak robi się coraz poważniej - nie pasuje do stylu filmów z zombi, a nie ma nic gorszego niż nieśmieszna parodia i niestraszny horror . Proponuję zastanowienie się, czy np. świat Wampira nie odpowiadałby Wam przysyłającym te raczej poważne historie... Uważaj Blacker, może się skończyć tak, że ty potraktujesz sesję zbyt luźno, a gracze zbyt poważnie. Już coś takiego się stało w sesji, w której brałem udział: "Droga do piekła", gdzie Mistrz nastawiał się chyba na ganianie korytarzami z odbezpieczoną spluwą i wyżynkę obcych. Mam jednak nadzieję, że sesja wyjdzie jak najlepiej .
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline