Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-01-2007, 22:15   #16
Blacker
 
Blacker's Avatar
 
Reputacja: 1 Blacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputacjęBlacker ma wspaniałą reputację
Ja nie stawiam na wyżynkę, ponad walkę i akcję stawiam rozwój fabuły. Oczywiście, bez walki się nie obędzie, już najprawdopodobniej na samym początku, ale nie będzie ona głównym założeniem gry. Będzie to moja pierwsza sesja, więc dziękuję za ostrzeżenie - jeśli nie mogę się jeszcze uczyć na swoich błędach, mogę się ucyzć nabłędach innych. Nie będzie to jednak parodia - elementy czarnego humoru i owszem, ale nie będzie to czystą parodią, co najwyżej elementy z filmów/gier o zombiakach i nie tylko, ale teraz od przeciwnej strony, a jak wiadomo, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie będzie to równiez horror - czego mogą się bać żywe trupy? Brygady egzorcystów? Dziwnie to brzmi dla żywego.
 
__________________
Make a man a fire, you keep him warm for a day. Set a man on fire, you keep him warm for the rest of his life.
—Terry Pratchett
Blacker jest offline