Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2013, 16:41   #14
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
W pathfinderze też? Bo coś mi się zdaje, że fighter ma największy dps w pathfinderze z tego co czytałem, więc bym nie przesadzał z tą bezużytecznością.
Qumi, Qumi, Qumi...czy ty umiesz czytać? Czy nie wspominałem w sondzie że te sesje nie są czysto mechaniczne? Czy nie wspominałem o że mechanika jest pomocnicza. Naprawdę myślisz że to jaką będziesz miał klasę w jakim systemie i jaki będzie jej dps ma dla mnie i dla sesji znaczenie?

Więc powtórzę to ponownie. NIE MA ZNACZENIA. MECHANIKA JEST TU TYLKO DODATKIEM.
Chowańce magów i wiedźm są pikusiami. Nawet z ulepszonym chowańcem, to nadal są pikusie. Poza tym bez względu czy path czy d.d 3.5 w obu przypadkach dla czarodziei obowiązuje zasada związana z utratą chowańca w 3.5. Więc chowaniec czarodzieja jest kłopotliwy.

Cytat:
Powiem ci abishai, że mi się kojarzyły te * z dodatkowymi opcjami, a teraz raczej z ograniczaniem tego co normalnie ma klasa. Ulepszony chowaniec? To wydatek atutu - a wydatek atutu równa się *, więc powinien mieć to jeśli weźmie atut.
I są dodatkowymi opcjami. Magowie zaczynają ze zwierzakami więc je dostają. Druid nie zaczyna więc nie ma powodu by miał je dostać.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline