Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-01-2013, 16:52   #15
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Wiem co napisałeś, ale mechanika wspiera fabułę. Np. biorę atut Improved Familiar i takiego impa jako chowańca. Dzięki temu mam pomocnika, który potrafi na życzenie stać się niewidzialny i szpiegować, dostarczać wiadomości czy robić inne rzeczy. Ten dps to było do tierów, które również biorą je pod uwagę - dlatego uważam że bez sensu jest się do nich odnosić

No i jakby nie patrzeć, te * to mechanika

Przy okazji: co do paktów z czartami to rozumiem, że chodzi o pakty opisane w Fiendish Codex - 9 hells: Faustian oraz Insidious Pacts?

Edit: Ps. co do mechaniki - niby sesja gdzie mechanika nie jest tak ważna, ale:

- tworzymy karty w pełnej mechanice
- stosujemy system * które mają bezpośredni wpływ na mechanikę

więc owszem - pytam o mechanikę bo nie chcę brać czegoś co się okaże bezużyteczne ze względu na *.

Od razu też pytam co z takimi przypadkami jak ta klasa gdzie jedną z główny cech klasy to towarzysz: https://sites.google.com/site/pathfi.../c-d/diabolist
 

Ostatnio edytowane przez Qumi : 01-01-2013 o 18:00.
Qumi jest offline