Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2013, 07:30   #95
secutor
 
secutor's Avatar
 
Reputacja: 1 secutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumnysecutor ma z czego być dumny
- Pedały ! Pedały! - Krzyczał ktoś z samochodu.
- Ala!!! To boli! - Tak, to krzyczał Sylvek
- Nie tak szybko! - a po chwili znowu
- To boli!!! - a zaraz potem
- Wciskaj ale nie do samego końca!!! Nie wpychaj się - warknął naprawdę groźnie.
- Albo jeden, albo drugi pedał....nie dwa na raz i nie wpychać mi się wszyscy!!! - instruował dalej.
- Powoli błagam!!! Bo zawalu dostane!!! Nie jestem przyzwyczajony do takiej ostrej jazdy!!
- Wcale nie jest ciasno!! - W końcu się poddał zrezygnowany i obrażony jeszcze jęknął
- A w dupie, mam was wszystkich. - Na szczęście szybko mu przeszło i zaczął kontynuować dalej.
- Złap się za siedzenie. No to na którym siedzisz, nie za jego, tylko za swoje siedzenie.
- Musisz poluzować żeby ci było wygodnie.
- A Ty złap za ta pałkę. Tak ktoś powinien was pokierować, bo nikt nie wie co robić.
- I pochyl się! No pochyl się żeby mu było łatwiej.... I niech ktoś złapie za pałkę..... nie wiem zrób z nią coś.... ale nie tak ostro, na litość boska, bo aż zazgrzytało.
- Nie wiem może niema smarowania. No strasznie ciężko weszło. Az coś chrupnęło.
Mam nadzieje ze drążka nie złamałeś.
- Złap za pałkę i ciąg mocno. No mocniej. No ja wiem ze ciężko idzie, ale poruszaj do przodu i do tylu, w końcu się poluzuje. Ciągnij mocno to się spuści. - Początki są najtrudniejsze. I tak macie sporo szczęścia ze was uczę, ja do wszystkiego musiałem dochodzić sam. - Powiedział z duma kot Sylvek.
- Nie tak, daj ja to zrobię - powiedział po czym złapał za drążek poruszał nim trochę, pociagnął mocno i spuścił oparcie.
Policjant słysząc to stanął przerażony.
Nie mal żadnych wątpliwości ze ma do czynienia z niebezpiecznymi świrami.
- Patrz jak dziwnie stanął! - Krzyknął Sylvek - Celuj w niego!
 
__________________
,,Ruchów na pozór jest wiele, ale tylko nieliczne są możliwe, a każdy kolejny zamyka drogę innym".

Ostatnio edytowane przez Armiel : 05-01-2013 o 08:47. Powód: na czerwowno - błędy literowe, z podkreśleniem - ortograficzne. Oblałbyś każdy możliwy test lub dyktando!
secutor jest offline