Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2013, 10:11   #20
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Cytat:
Napisał Icarius Zobacz post
Qumi te swoje pytania mogłeś zadać na Pw, teraz połowa tematu to mało konkretne wynurzenia....

Do rzeczy. Jeśli znajdzie się ktoś kto zdecyduje się na własny dom, niech napisze w temacie. Może znajdą się chętni gracze do jego zasilenia. Zważywszy choćby na obecność oka do wróżenia w sesji, konieczne będą sojusze. (mistrzowskie posunięcie abi żeby zmusić do współpracy na początek) Każdy potencjalny uczestnik sesji niech da znać w temacie.(będzie wiadomo z kim knuć:>) Zachęcam wszystkich do sesji, okazja do dość nietypowej zabawy zdarza się rzadko. W dodatku z takim Mg korzystajmy
Nie zgadzam się. Pytania powinny być informatywne dla każdego chętnego. To nie były pytania o założenia fabularne mojej postaci. Teraz każdy wie, że trzeba nekromantę lub mistrza przemian aby mieć * oraz że wyrocznia klasyfikuje się jako kapłanka.

Ja myślę nad magiem naczelnym domu Despana.
 
Qumi jest offline