Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2013, 13:54   #21
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Nazwa toksyny|Sposób aplikowania|Rzut na wytrzymałość|ST wykonania|Obrażenia/efekty natychmiastowe|Obrażenia/efekty po minucie

Wyvern poison|Injury|DC 17|25| 2d6 Con|2d6 Con|
Drow poison|Injury|DC 13|15|Unconsciousness|Unconsciousness 2d4 hr.
Black adder venom|Injury|DC 12 |15|1d6 Con|1d6 Con

Podałem tylko trzy rodzaje trucizn jakie mogę wykonać. W rzeczywistosci jest ich o wiele więcej i działają na inne współczynniki lub też mają inne efekty.

Cytat:
Strength 0 means that the character cannot move at all. He lies helpless on the ground.
Dexterity 0 means that the character cannot move at all. He stands motionless, rigid, and helpless.
Constitution 0 means that the character is dead.
Intelligence 0 means that the character cannot think and is unconscious in a coma-like stupor, helpless.
Wisdom 0 means that the character is withdrawn into a deep sleep filled with nightmares, helpless.
Charisma 0 means that the character is withdrawn into a catatonic, coma-like stupor, helpless.
Jak widać trucizny są niezwykle potężne, ale na potężniejsze istoty nie robią one większego wrażenia, gdyż:
Cytat:
The Fortitude save DC against a poison attack is equal to 10 + 1/2 poisoning creature’s racial HD + poisoning creature’s Con modifier (the exact DC is given in the creature’s descriptive text).
Ale! Te trzy, które podałem są truciznami, które mogę stworzyć na pierwszym poziomie. Najpotężniejsza jaką widziałem ma ST rzutu obronnego równy 54...

Jak dobrze, że moi gracze, którym "mistrzuję" od blisko 8 lat na to nie wpadli. :P
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline