Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-01-2013, 22:59   #27
daamian87
 
daamian87's Avatar
 
Reputacja: 1 daamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znanydaamian87 wkrótce będzie znany
Bardzo ładnie to Michał ujął. Jak już wspominałem przy rekrutacji, dla mnie mechanika ma pomagać, a nie przeszkadzać. Jeśli dobrze pokombinujecie, to i jakąś śmiertelną truciznę upichcicie. Pamiętajcie o jednym: to, że jesteście rano umówieni z kapłanką nie znaczy, że macie rano wyruszyć w stronę siedliska przeciwnika! Ona jest waszym wsparciem i przewodnikiem, zna okoliczne tereny i ludzi. Jeśli chcecie, możecie łazić po okolicy, szukać wyzwań (które znajdziecie) i ruszyć na wroga za 3,4 poziomy. Możecie też ruszyć od razu, ale jak się zapewne domyślacie, w bezpośredniej walce macie małe szanse (choćby z braku typowego tanka).

BTW., na mojego posta musicie poczekać, jako że z Michałem opracowujemy dialog jego postaci, a że różnie pracujemy to ciężko się nam zgrać na dłużej. Przepraszam za lekki poślizg w każdym razie.
 
__________________
"Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku". - Janusz Leon Wiśniewski
daamian87 jest offline